Субота, 24.08.2019, 21:26
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Байбузівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші досягнення

2017-2018 навчальний рік

 

Вчителі стали учасниками:

    Обласної творчої групи по наповнюванню сайту «Математичні олімпіади: крокуємо до вершин разом!» - Логвин Д.І.;

   Науково-практичної Інтернет-конференції «Письменники-ювіляри 2017-2018 років» - Ніколенко О.А.;

   Науково-практичної Інтернет-конференції «Тема козацтва в українській літературі» - Рябокінь С.М.;

   Роботі творчої групи з проблеми «Компетентісний потенціал предметів філологічного спрямування» - Рябокінь С.М.;

   Стадник Л.М., Ніколенко О.В., Скалига О.І., Рябокінь С.М., Чупіль Н.А. Гладун Н.А. опублікували власні розробки на методичному порталі та отримали свідоцтва про публікацію методичних розробок на сайті vseosvita.ua. Сіренко Н.В. отримала Подяку за вагомий внесок у розвиток онлайн-бібліотеки методичних матеріалів для вчителів від проекту «Всеосвіта».

   Вчитель математики Логвин Д.І., як учасник творчої групи, представила роботу «Компетентісні задачі з математики» на обласну виставку перспективного педагогічного досвіду «Інноваційний пошук освітян Черкащини»;

   Вчитель мистецтва Смалько О.В. представив комплект серії цифрових ресурсів з теми «Епоха ренесансу», на конкурс «Інноваційний пошук освітян Черкащини – 2018».

   Взяли участь у районному фестивалі соціально-психологічних театрів за темою: «Світ без насильства» - Бабиніна Н.М. та отримали грамоту відділу освіти «Перший успіх».

   Ткачук О.С. став учасником І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2018» у номінації «Фізична культура»;

   Вчитель історії Должикова Т.В. підготувала призера І (обласного) конкурсу учнівських презентацій «Юні історики Черкащини», присвяченого 80-річчю від дня народження видатного українського політика В’ячеслава Максимовича Чорновола., який організував Черкаський національний університет ім.Богдана Хмельницького

 

   Учні школи продовжили роботу в Малій Академії Наук, так 21 грудня 2017 року на базі Геронимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У Конкурсі взяла участь юний дослідник Рябокінь А.Р., учениця 8-го класу, яка провела дослідження з теми: «Історія спогадів невідомого десантника» (секція «Історичне краєзнавство», керівник Должикова Т.В).

    На конкурсі «Тарасовими шляхами», який відбувся 20 квітня 2018 року в обласній дитячій бібліотеці, третє місце у віковій категорії 10-13 років здобули учениці 7-го класу Ребалка К., та Костяк Ю.; третє місце у віковій категорії 14-17 років здобула учениця 8-го класу Рябокінь А. За підсумками конкурсу дівчата нагороджені грамотами відділу освіти.

     Взяли участь в обласному літературному конкурсі «Роду криниця віща», ініційованому та проведеному обласною організацією Національної Спілки письменників України та обласним центром роботи з обдарованими дітьми. Як результат поезія «Лист до тата», учениці 7 класу Костяк Ю увійшла до збірки кращих творів у видавництві Юлії Чабаненко «Роду криниця віща».

    ІІІ місце здобула учениця 6 класу Бабиніна М., на районному конкурсі декламаторів під гаслом «Народ мій є, народ мій завжди буде!», що відбувся 29 березня 2018 року на базі КП «Обласна бібліотека для дітей».

 

 

2016-2017 навчальний рік

Регулярно вчителі школи брали участь у вебінарах, інтернет-семінарах, семінарах-практикумах, семінарах-тренінгах, майстер-класах, Інтернет-проектах. Вчителі стали учасниками:

Інтернет-семінару для вчителів інформатики з теми: «Формування між предметних компетентностей учнів на уроках інформатики в 7-8 класах за новим Державним стандартом» - Логвин О.П.

Фестивалю педагогічних ідей і знахідок з теми: «Модель учнівського самоврядування» - Жила В.В.

Інтернет-семінару заступників директорів із НВР з теми: «Упровадження ідей О.А. Захаренка в навчальних закладах району» - Рябокінь С.М.

Методичне об’єднання вчителів  початкових класів представили комплект серії цифрових ресурсів з теми «Коло читання. Нові автори», на конкурс «Інноваційний пошук освітян Черкащини – 2017».

Взяли участь у заочному районному фестивалі соціально-психологічних театрів за темою: «Людське життя – найбільша цінність» - Бабиніна Н.М.

Стадник Л.М. була учасником І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2017» у номінації «Біологія»,

Жила В.В. стала учасником І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» в номінації «Початкова освіта».

   4 листопад 2016 року на школи відбувся семінар-практикум учителів основ здоров’я з проблеми:«Формування в учнів інформаційної безпеки на уроках основ здоров’я». У ході семінару вчителі відвідали урок Логвин Д.І. із основ здоров’я в 9 класі за темою: «Інформаційна безпека. Вплив засобів масової інформації на здоров’яі поведінку людей. Комп’ютерна безпека. Безпека в мережі Інтернет». Семінар проведено на належному науково – теоретичному, методичному рівнях.

З метою вшанування світлої пам’яті Великого вчителя та до 80-річчя з дня народження О.Захаренка 02 лютого провели педагогічні читання «Олександр Захаренко: жити за законами добра і краси».

   07 лютого на базі школи відбувся семінар-практикум педагогів соціальних з проблеми: «Формування й розвиток життєвих компетентностей в учнів групи ризику шляхом взаємодії психологічної служби, батьківського, педагогічного та учнівського колективів». У методичному заході взяли участь педагоги соціальні із 24 загальноосвітніх закладів району

   Значну увагу приділено організації участі школярів у міжнародних інтелектуальних інтерактивних конкурсах. У першому етапі конкурсу «Колосок-осінній-2016» взяли участь 24 учнів, Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» – 22 учнів, Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» – 5 учнів, із історії «Лелека» – 8 учнів, із інформатики «Бобер» - 16, юних суспільствознавців, народознавчій грі «Соняшник» – 12 учнів. (всього 87).

   У школі протягом жовтня проведено шкільний етап предметних олімпіад з базових дисциплін. 17 жовтня 2016 року на загальношкільній лінійці відбулося урочисте нагородження переможців І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Відповідно до наказу школи №141 від 03.11.2016 року «Про підсумки проведення І туру Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016 – 2017 навчальному році», переможців було нагороджено грамотами школи.

   Учні школи залучилися до роботи в Малій Академії Наук. 17 грудня 2017 року на базі Геронимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У Конкурсі взяла участь юний дослідник Ткаченко В., учениця 10-го класу, яка  провела  дослідження з теми: «Вплив мистецьких і соціокультурних чинників на формування традиційного українського одягу» (секція «Мистецтвознавство» (керівник Марюх Л.І.), яка у лютому 2017 року представила роботу на розгляд обласного журі.

   На конкурсі «Тарасовими шляхами», який відбувся 07 квітня 2017 року в обласній дитячій бібліотеці, перше місце у віковій категорії 12-14 років здобула учениця 7-го класу Рябокінь А., яка читала власний вірш «Незакінчена казка».

    Влітку 2017 року  в пришкільному таборі відпочило 60 учнів: 19 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. Значну організаційну роботу проведено для ефективної діяльності літнього мовного загону, який охопив діяльністю 15 учнів, військово-патріотичного загону, який відвідували 15 школярів. Інформацію про роботу означених загонів висвітлено на веб-сайті школи.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz