Вівторок, 21.08.2018, 09:06
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Байбузівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші досягнення

2016-2017 навчальний рік

Регулярно вчителі школи брали участь у вебінарах, інтернет-семінарах, семінарах-практикумах, семінарах-тренінгах, майстер-класах, Інтернет-проектах. Вчителі стали учасниками:

Інтернет-семінару для вчителів інформатики з теми: «Формування між предметних компетентностей учнів на уроках інформатики в 7-8 класах за новим Державним стандартом» - Логвин О.П.

Фестивалю педагогічних ідей і знахідок з теми: «Модель учнівського самоврядування» - Жила В.В.

Інтернет-семінару заступників директорів із НВР з теми: «Упровадження ідей О.А. Захаренка в навчальних закладах району» - Рябокінь С.М.

Методичне об’єднання вчителів  початкових класів представили комплект серії цифрових ресурсів з теми «Коло читання. Нові автори», на конкурс «Інноваційний пошук освітян Черкащини – 2017».

Взяли участь у заочному районному фестивалі соціально-психологічних театрів за темою: «Людське життя – найбільша цінність» - Бабиніна Н.М.

Стадник Л.М. була учасником І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2017» у номінації «Біологія»,

Жила В.В. стала учасником І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» в номінації «Початкова освіта».

   4 листопад 2016 року на школи відбувся семінар-практикум учителів основ здоров’я з проблеми:«Формування в учнів інформаційної безпеки на уроках основ здоров’я». У ході семінару вчителі відвідали урок Логвин Д.І. із основ здоров’я в 9 класі за темою: «Інформаційна безпека. Вплив засобів масової інформації на здоров’яі поведінку людей. Комп’ютерна безпека. Безпека в мережі Інтернет». Семінар проведено на належному науково – теоретичному, методичному рівнях.

З метою вшанування світлої пам’яті Великого вчителя та до 80-річчя з дня народження О.Захаренка 02 лютого провели педагогічні читання «Олександр Захаренко: жити за законами добра і краси».

   07 лютого на базі школи відбувся семінар-практикум педагогів соціальних з проблеми: «Формування й розвиток життєвих компетентностей в учнів групи ризику шляхом взаємодії психологічної служби, батьківського, педагогічного та учнівського колективів». У методичному заході взяли участь педагоги соціальні із 24 загальноосвітніх закладів району

 

   Значну увагу приділено організації участі школярів у міжнародних інтелектуальних інтерактивних конкурсах. У першому етапі конкурсу «Колосок-осінній-2016» взяли участь 24 учнів, Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» – 22 учнів, Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» – 5 учнів, із історії «Лелека» – 8 учнів, із інформатики «Бобер» - 16, юних суспільствознавців, народознавчій грі «Соняшник» – 12 учнів. (всього 87).

   У школі протягом жовтня проведено шкільний етап предметних олімпіад з базових дисциплін. 17 жовтня 2016 року на загальношкільній лінійці відбулося урочисте нагородження переможців І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Відповідно до наказу школи №141 від 03.11.2016 року «Про підсумки проведення І туру Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016 – 2017 навчальному році», переможців було нагороджено грамотами школи.

 

   Учні школи залучилися до роботи в Малій Академії Наук. 17 грудня 2017 року на базі Геронимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У Конкурсі взяла участь юний дослідник Ткаченко В., учениця 10-го класу, яка  провела  дослідження з теми: «Вплив мистецьких і соціокультурних чинників на формування традиційного українського одягу» (секція «Мистецтвознавство» (керівник Марюх Л.І.), яка у лютому 2017 року представила роботу на розгляд обласного журі.

   На конкурсі «Тарасовими шляхами», який відбувся 07 квітня 2017 року в обласній дитячій бібліотеці, перше місце у віковій категорії 12-14 років здобула учениця 7-го класу Рябокінь А., яка читала власний вірш «Незакінчена казка».

    Влітку 2017 року  в пришкільному таборі відпочило 60 учнів: 19 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. Значну організаційну роботу проведено для ефективної діяльності літнього мовного загону, який охопив діяльністю 15 учнів, військово-патріотичного загону, який відвідували 15 школярів. Інформацію про роботу означених загонів висвітлено на веб-сайті школи.

 

 

2015-2016 навчальний рік

      Регулярно вчителі школи брали участь у вебінарах, інтернет-семінарах, семінарах-практикумах, семінарах-тренінгах, майстер-класах, Інтернет-проектах.

Вчителі стали учасниками:

Інтернет-семінару з математики на тему «Організація самостійної навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроці математики» - Логвин Д.І.

Науково-практичної Інтернет-конференції до 80-річчя від дня народження Василя Івановича Захарченка з проблеми «Різдвяна зоря письменника» - Рябокінь С.М.

Науково-практичного Інтернет-семінару до 160-річчя від дня народження Софії Русової з проблеми «Концепція української національної системи освіти і виховання у творчій спадщині С.Русової» - Должикова Т.В.

Інтернет-семінару «Роль класного керівника у формуванні особистості учня» - Ніколенко О.А.

Фестивалі Inglish Fest, присвяченому року англійської мови – Скалига О.І., Ніколенко О.А.

На базі навчального закладу проведено майстер-клас вчителів математики.

Вихователь групи продовженого дня Гаркуша А.Ю. презентувала свою роботу на районному фестивалі методичних ідей і знахідок. У номінації «Вихователі ГПД»

Логвин Д.І. була учасником І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» в номінації «Математика»; виборола призове (ІІІ місце) у номінації «Класний керівник 8-9 класів».

На ХХІ обласній виставці педагогічних напрацювань «Освіта Черкащини – 2016» презентовано 1 методичний посібник від школи «З Котигорошком по країні Барвінковій», автор Жила В.В., даний посібник відібрано на обласний рівень, вчитель отримала сертифікат. У конкурсі на кращу серію цифрових ресурсів вчителі школи в цьому навчальному році участі не взяли.

Значну організаційну роботу проведено для ефективної діяльності літнього мовного загону, який охопив діяльністю 10 учнів. Інформацію про роботу означеного загону висвітлено на веб-сайті школи.

 

 

     Значну увагу приділено організації участі школярів у міжнародних інтелектуальних інтерактивних конкурсах. У першому етапі конкурсу «Колосок-осінній-2015» взяли участь 26 учнів, «Колосок-весняний-2016» – 12 учнів, Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» – 19 учнів, Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» – 12 учнів, із історії «Лелека» – 8 учнів, юних суспільствознавців, народознавчій грі «Соняшник» – 8 учнів, «Геліантус» - 8 учнів. (всього 93).

     У школі протягом жовтня проведено шкільний етап предметних олімпіад з базових дисциплін. 16 жовтня 2015 року на загальношкільній лінійці відбулося урочисте нагородження переможців І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Відповідно до наказу школи №142 від 03.11.2015 року «Про підсумки проведення І туру Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015 – 2016 навчальному році», переможців було нагороджено грамотами школи.

     З метою підготовки та участі переможців шкільних олімпіад в олімпіадах районного етапу у листопаді 2015 року було складено графік підготовки учнів до олімпіад. Це мало позитивні результати  –  призове (ІІІ місце) у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури здобув учень 9 класу Бугера О. Призові місця здобули і учасники мовно-літературних конкурсів Жила Є. та Костяк К., однак з інших предметів переможців не було. Школа показала значно гірший результат якості участі в предметних олімпіадах в порівнянні з минулим роком.

     Учні школи залучилися до роботи в Малій Академії Наук. 17 грудня 2015 року на базі Геронимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено І (районний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У Конкурсі взяв участь юний дослідник Бугера Олександр, учень 9-го класу, який  провів  наукові дослідження з теми: «Мікромамалії Черкаського бору» (секція «Біологія і хімія», відділення «Зоологія» (керівник Стадник Л.М.), який у лютому 2016 року представив роботу на розгляд обласного журі.

     Щорічно проходить районний конкурс юних авторів «Тарасовими шляхами», у якому наші школярі беруть активну участь, завжди здобувають грамоти, призові місця. А поезії юних авторів входять до збірок кращих творів.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz